UKQS CERTIFICATION SE je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost zaměřená zejména na poskytování komplexních služeb v oblasti systémů řízení kvality (poradenství a certifikace ISO - ISO 9001, ISO 14001, ISO 37001 apod.) včetně pořádání odborných kurzů a školení v České republice a na Slovensku. Provádíme optimalizaci nákladů a zvýšení výkonnosti procesů (jejich optimalizaci) v malých, středních, ale i velkých společnostech.

Dále se naše společnost zabývá veškerými zákonnými požadavky pro firmy, jako jsou např. školení BOZP a PO, GDPR, životní prostředí, nakládání s odpady apod.

Připravujeme firmy i osoby na bezpečnostní prověrku NBÚ od stupně "VYHRAZENÉ" přes stupně "DŮVĚRNÉ" a "TAJNÉ" až po stupeň prověrky "PŘÍSNĚ TAJNÉ".

Máme licenci od naši britské matky UKQS na vydávání prestižního britského certifikátu kvality podle požadovaných standardů UKQS.

Disponujeme mnoholetou zkušeností svých odborných pracovníků. Nabízíme vám osobitý přístup, profesionalitu a hlavně kvalitu. Rádi se staneme součástí úspěchu Vás 
i vaší společnosti.

Máme zaveden systém řízení kvality (QMS) podle ISO 9001.

Naše vize
Chceme vytvářet a udržovat dobré jméno každé společnosti, ale i jednotlivce. Naším cílem není kvantita, ale především kvalita. Pokud tedy hledáte nejlevnější cenu na trhu, na nás se neobracejte, patříme k těm dražším. Stojíme si však za svojí prací a ručíme za ni.